Style Europy

Style Europy

Oferta Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe poszerzyła się o nowe dębowe deski wielowarstwowe w  czterech modnych wersjach stylistycznych, inspirowanych stylem słynnych europejskich miast. Deski wyposażone są w  innowacyjny system łączenia KLIK SYSTEM 5G.

Warstwa wierzchnia desek wykonana jest z  drewna dębowego i pokryta sześcioma warstwami lakieru utwardzanego promieniami UV. Warstwowa budowa deski zapewnia elastyczność, i niezbędne właściwości, umożliwiające stosowanie desek na ogrzewaniu podłogowym. Nowe produkty dostępne są w czterech wariantach, które kolorystycznie wpisują się w najnowsze trendy.

­-Wszystkie deski pokryte są matowym lakierem, na którym zarysowania są najmniej widoczne. W wariantach Sztokholm, Madryt i Petersburg są bejcowane i szczotkowane, zaś w wersji Windsor, dodatkowo dłutowane i postarzane. Nadaje im to charakteru i dostojności oraz co, nie bez znaczenia jest praktyczne, ponieważ podłoga może być bez obaw eksploatowana a ślady użytkowania nie są widoczne. – mówi Katarzyna Wątor z Kopp Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Poza stylistyką i jakością deski wyróżniają się także systemem montażu, ponieważ zastosowano w nich najnowszy system łączenia desek KLIK SYSTEM 5G, opracowany przez firmę Valinge. Polega on na tym, że pojedyncze deski układa się wzdłuż i spina na krótkim boku za pomocą elastycznego wbudowanego w deski pióra z tworzywa sztucznego. Pod wpływem lekkiego nacisku pióro ustępuje i powoduje zatrzaśniecie się desek zapewniając trwałe i mocne połączenie.

­-Warto dodać, że  Taki system montażu nie wymaga narzędzi montażowych, zaś oszczędność  czasu montażu wynosi prawie 30% w porównaniu z innymi ­– mówi specjalistka Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Deski mają wymiary 4,0x15x1860 mm (gr. x szer. x dł). W wersjach Sztokholm, Petersburg i Madryt kosztują 270,60 PLN za m2 zaś w wersji Windsor 289,05 PLN za m2.

Źródło:Kopp

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!