Inteligentna deska wc

Inteligentna deska wc

Multiclin to rozwiązanie skierowane do osób ceniących zdrowie, komfort i higienę. Produkt zalecany jest również dla osób starszych oraz użytkowników z ograniczoną sprawnością ruchową.

Produkt został zaprojektowany kompleksowo – tak, aby w małym urządzeniu znalazły się wszystkie użyteczne funkcje, które zapewnią użytkownikowi najwyższy poziom higieny intymnej. Zaimplementowane programy podmywania oraz osuszania gwarantują komfort korzystania z toalety oraz najwyższy poziom higieny – zmniejszają ryzyko występowania infekcji i nie powodują podrażnień skóry. Ponadto, deska jest podgrzewana, co zapewnia ciepłą, przyjemną temperaturę. Pokrywa deski sama opada i bardzo cicho się zamyka.

Wszystkie funkcje produktu mogą zostać dopasowane do indywidualnych preferencji – użytkownik samodzielnie dostosowuję temperaturę i siłę wypływu wody, a także stosownie do budowy swojego ciała reguluje ustawienie dyszy. Zgodnie z własnymi potrzebami może również ustawić temperaturę powietrza w funkcji osuszania oraz temperaturę podgrzewania deski wc. Deska jest wyposażona w czujnik obecności, który zapobiega uruchomieniu funkcji, kiedy nikt nie korzysta z toalety.

Każda z wersji produktu wyposażona jest w pilot lub panel elektroniczny, co gwarantuje wygodne i szybkie dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb oraz preferencji, a także umożliwia swobodne wprowadzanie modyfikacji.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest bardzo łatwe – dysze mają funkcję samooczyszczania, a deska wyposażona została w mechanizm automatycznego wypinania. Wszystkie modele są także wyposażone w system oszczędzania energii – zaprogramowane na wyłączanie w okresach zmniejszonej aktywności redukują pobór prądu.

Multiclin to kolejny krok w tworzeniu kompleksowych rozwiązań zapewniających komfort, zdrowie i higienę. To urządzenie, które zaspokoi wszystkie potrzeby związane z codzienną higieną okolic intymnych, a jednocześnie zajmie mało miejsca w łazience.

Źródło: informacja prasowa

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!