Wnętrza prywatne

 • sdsd

  Stylowa pralnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Domowa pralnia nie musi być wnętrzem sztampowym ani nudnym.Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom może stać się stylowa, „lekka” i z charakterem.

  czytaj
 • sdsd

  Mobilne ściany

  dodano: 04-10-2011r.

  W Tokio powstało mieszkanie,którego cechą charakterystyczną są ruchome ściany.Autorem projektu jest studio Yuko Shibata.Mobilne ściany maksymalizują funkcjonalność przestrzeni oraz sprawiają,że mieszkanie przeznaczone dla gospodarstw 1-osobowych...

  czytaj
 • sdsd

  Oszczędny sześcian

  dodano: 03-10-2011r.

  W Kanagawie powstał dom projektu studia Shinichi Ogawa and Associates.Dwupoziomowe wnętrze jest odważne i ascetyczne. Jego oryginalność polega na śmiałym zagospodarowaniu przestrzeni.

  czytaj
 • sdsd

  Elipsa w gabinecie

  dodano: 27-09-2011r.

  Stół Google jest nową interpretacją biurka prezydenckiego.Charakteryzuje się połyskującą,lakierowaną powierzchnią oraz wykończeniem z użyciem kontrastujących kolorów.

  czytaj
 • sdsd

  Przestrzeń jak sito

  dodano: 27-09-2011r.

  Jak zaprojektować funkcjonalną przestrzeń dla głuchoniemej pary z dzieckiem? Zadania tego podjęli się architekci z japońskiego biura Takeshi Hosaka architects z Kanagawy.

  czytaj
 • sdsd

  Podwodny świat

  dodano: 26-09-2011r.

  Dom i jego wnętrze zaprojektowane w Mexico City przez Javiera Senosiain’a,meksykańskiego architektata,kształtem przypomina potężną łódź podwodną lub muszlę,jeśli ktoś woli.

  czytaj
 • sdsd

  Lustrzany patchwork

  dodano: 23-09-2011r.

  W berlińskiej dzielnicy artystycznej powstał apartament, którego wnętrze może przywodzić na myśl jedną z licznych w sąsiedztwie galerii sztuki.

  czytaj
 • sdsd

  Skandynawska nostalgia

  dodano: 22-09-2011r.

  W zaciszu szwedzkiej miejscowości Österlen powstał letni dom będący kombinacją skandynawskiej tęsknoty za prostotą i schronienia dla miejskich uciekinierów.

  czytaj
 • sdsd

  Wiejski modernizm

  dodano: 16-08-2011r.

  Wiejska willa i modernistyczny apartament w jednym? Zaprojektowany przez Fernandę Margues Loft 24-7 w São Paulo pokazuje, że taki mariaż stylów może być bardzo udany....

  czytaj
 • sdsd

  Nadgryzione zębem czasu

  dodano: 16-08-2011r.

  Shabby to po angielsku 'stary', 'sfatygowany'. Shabby chic zaś to modny ostatnio we wnętrzach styl, którego znakiem rozpoznawczym są wyraźnie nadgryzione zębem czasu przedmioty. Ale...

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!